תוויות

ביקור אצל דנה

קבענו וביטלנו ודחינו כי טנגו הכלב של דנה היה חולה מאוד, ובסוף החלטנו שנפגש בכל זאת. ובאותו בוקר שהחלטנו להיפגש טנגו הורדם. טנגו הוא הכלב של דנה והילד של דנה וגם השותף שלה לגידול חתולים. בתמונה פה מתחת טנגו והחתולה 'צפע' שטנגו אימץ בעצמו וגידל אותה מאז שמצא אותה. היא מרשה רק לו ללקק אותה ובאה אליו כל הזמן ומתכרבלת בתוכו.
טנגו וצפע
אז אחרי זה הכי חשוב שדנה לימדה אותי לשתות ג'ין וטוניק. ואחרי שלמדתי קניתי ג'ין Beefeater וגם כוסות לג'ין וכמו בן טוניק, ודנה קנתה לי מודד שוט/צ'ייסר של ברמנים (כי אני טירון בג'ין).
מדף ג'ינים

הקרח שנשאר אחרי הג'ין וטוניק
הבית של דנה הוא בכלל לא בישראל הוא בממלכה המאוחדת. והמלכה שולטת בו ושאלוהים ינצור אותה!דנה בונה קולאז'ים תלת מימדיים מדהימים, המון הסטוריה נמצאת בהם והם גדולים העשויים מפרטים קטנים, אפשר שעות לשקוע בהם ולחזור אליהם אחר כך ולגלות פרטים חדשים שנעלמו מעיינינו בפעם הקודמת. קבענו שנעבוד קצת ביחד אבל לא יצא, בפעם הבאה אולי.

עשינו גם סיבוב בשכונה עם בירה וחנויות ספרים. את 'הנערים מברזיל' שקניתי בקדמת עדן כבר סיימתי ואת סלפסטיק של וונגוט מהלפר'ס אני קורא עכשיו.הבית של דנה הוא כמו מוזיאון ובכל סיבוב גיליתי דברים חדשים, ויש עוד המון שלא שמתי לב אליהם.

אז תרימו כוסית של ג'ין לטנגו ולדנה ולחיי האמנות.
לחיים.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה