תוויות

אני רוצה להיות רשע

אני רוצה להיות רשע

אני רוצה להיות רשע כזה שאני אוכל לעשות כל מה שאני רוצה ומתי שאני רוצה. אני אוכל ללכת לְחֲנוּת וגם אם היא סגורה, אני אשבור את הדלת ואקח את כל מה שאני רוצה בלי לשלם.

כזה רשע אני רוצה להיות.

אני רוצה להיות רשע כזה שלא שם על אף אחד ואם מישהו עוצר עם האוטו שלו באמצע הכביש, אז אני רוצה שיהיה לי אוטו כזה גדול שאני אוכל לעלות עם האוטו שלי על האוטו שלו ולמעוך אותו כי הוא מפריע לי לעבור. ואף אחד לא יוכל לעשות לי כלום כי אני רשע ואף אחד לא מתעסק עם אנשים רשעים כאלה, גם לא בסרטים.

כזה רשע אני רוצה להיות.

אני רוצה להיות רשע כזה שאם איזה מישהו מרגיז אותי אז אני אדפוק לו מכות ולא סתם מכות של בנות אלא איזה אגרוף לפנים שכל הדם יזרום לו מהאף והוא יתחנן שאני אפסיק. ואני אפסיק רק כשיבוא לי, ואם לא יבוא לי, אני אמשיך להרביץ לו.

כזה רשע אני רוצה להיות.

אני רוצה להיות רשע כזה שעושה דברים רעים ולא אכפת לו. וששום דבר לא יעיק עלי אחר-כך, בלילה, כשאני מנסה לישון. לזמוֹם מזימות כאלה שיכניסו לי מלא כסף כדי שאני אוכל להיות יותר רשע. ושרשעים מכל העולם יבואו אלי ויבקשו ממני עצות איך להיות רשע מרושע. מִירְשוּע אמיתי.

כזה רשע אני רוצה להיות.

אני רוצה להיות רשע כזה שבכינוס של הרשעים, כולם יעשו לי כבוד כי עשיתי דברים רעים לכל מיני ממשלות וכל מיני אנשים מפורסמים, ושאף אחד מהם לא יוכל להגיד לי כלום. אבל הם כל כך יפחדו שהם בכל זאת יבואו ליומולדת שלי ויגידו שהם חברים שלי כשיראיינו אותם לטלויזיה.

כזה רשע אני רוצה להיות.

אני רוצה להיות רשע כזה שאני אוכל להשתין בבריכה, ולא סתם להשתין בבריכה, אני אעמוד על המקפצה ואוריד את הבגד-ים ואשתין לבריכה. גם אם יש מישהו למטה ששוחה, ושכולם יעצרו ויסתכלו לי על הזין, ואז כולם ימשיכו לשחות ואף אחד לא יגיד מילה. כי אף אחד לא יתעסק איתי.

כזה רשע אני רוצה להיות.

אני רוצה להיות רשע כזה שכשהחברים שלי לא יזמינו אותי לשחק, אז אני אגיד להם שלא צריך ושילכו להזדיין ושלא צריך אותם. אני לא צריך חברים טובים, חְנַנוֹת כאלה, יהיו לי חברים רעים, שיודעים לעמוד על שלהם ואומרים את האמת, ואם הם קוראים לך זה בגלל שהם צריכים אותך ולא כי לא נעים להם. ואם לא יבוא לי, אז אני לא אלך איתם. כי גם אני לא אשים עליהם.

כזה רשע אני רוצה להיות.

אני רוצה להיות רשע כזה שכשחָבֵרַה שלי תבוא אלי ותגיד לי שהיא חושבת שאנחנו צריכים לקחת הפסקה, אז שאני אוכל להגיד לה את האמת, שטוב שהיא הלכה, כי כבר נמאס לי ממנה ומזל שהיא אמרה את זה ולא אני, ושתלך כבר. לא צריך הפסקה, צריך לחתוך ושתעוף.

כזה רשע אני רוצה להיות.

אני רוצה להיות רשע כזה שגם אם אמא שלי תגיד לי לשפוך זבל אני אגיד לה שלא בא לי ושתעשה את זה בעצמה. ושתעזוב אותי בשקט. ואז אני אטרוק את הדלת של החדר שלי בלי שיגידו לי כלום.

כזה רשע אני רוצה להיות.

אין תגובות:

פרסום תגובה